Aranacak Kelime  
Bayan İç Giyim Erkek İç Giyim Thermal Koleksiyon Çorap Sütyen Aksesuarları Özel Ürünler Bayan Mayo Erkek Mayo
Bayan Pijama Takım Erkek Pijama Takım Çeyizlik

 
  İade etmek için ne yapmalıyım?

GENEL İADE KABUL ŞARTLARI

Satış sözleşmesinde geçen iade şartları çerçevesinde AlısverisMagazasi.com dan aldığınız ürünleri 7 iş günü içerisinde ASRY TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ nin düzenlemiş olduğu faturanız ile birlikte iade sebebini belirten bir not ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal şirket adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte kargo ücreti dahil edilmeden iade faturası düzenlenmelidir. İade faturası düzenlenmediği takdirde iade işlemi gerçekleşmeyecektir.

İade edilen ürünlerin mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır.

Orjinal kutusu veya ambalajı buzulmuş, bantlanmış ve tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş  durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade etmek istediğiniz ürün imalat hatası vb. sorunları barındırıyor ise kargo ücreti firmamız inisiyatifindedir, müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

İadelerin ulaştırılmasında daha hızlı hizmet için anlaşmalı kargo şirketimiz UPS Kargoyu tavsiye ediyoruz.  

Company : Alışveriş Mağazası | İç Giyim, Parfümeri
End Date : 20.07.2018
URL : https://www.alisverismagazasi.com/
Telephone : +90 212 516 87 46 / +90 212 517 28 58
Email Contact : siparis@alisverismagazasi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.