Aranacak Kelime  
Bayan İç Giyim Erkek İç Giyim Thermal Koleksiyon Çorap Sütyen Aksesuarları Özel Ürünler Bayan Mayo Erkek Mayo
Bayan Pijama Takım Erkek Pijama Takım Çeyizlik

 
  Sipariş vermeden önce nelere dikkat etmeliyim?

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiksiz olarak elinize ulaşması için sipariş vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır.      

Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizi doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği  en önemli konulardan birisidir. Alisverismagazasi.com da kullanılan hiç bir bilgi diğer kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmaz. Güvenliğiniz için üye giriş bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

Adres çubuğunda alisverismagazasi.com yazdığından emin olun. 

Company : Alışveriş Mağazası | İç Giyim, Parfümeri
End Date : 20.07.2018
URL : https://www.alisverismagazasi.com/
Telephone : +90 212 516 87 46 / +90 212 517 28 58
Email Contact : siparis@alisverismagazasi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.