Aranacak Kelime  
Bayan İç Giyim Erkek İç Giyim Thermal Koleksiyon Çorap Sütyen Aksesuarları Özel Ürünler Bayan Mayo Erkek Mayo
Bayan Pijama Takım Erkek Pijama Takım Çeyizlik

 
  Gizlilik ve Güvenlik

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.alisverismagazasi.com kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Bu taahhüt www.alisverismagazasi.com URL i ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.


Veri Paylaşımı

Kişisel bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. www.alisverismagazasi.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler www.alisverismagazasi.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Sipariş Gizliliği

Siparişin içeriği hiçbir şekilde kutu üzerinde belirtilmez. Sipariş içeriği şirketimizde çalışan satış elemanları hariç hiç bir üçüncü şahıs tarafından elde edilemez, paylaşılmaz.

ASRY Tekstil San. Tic. Ltd. Sti.
Firuzkoy Mah. Aziz Cad. No: 24 34325 Avcilar – ISTANBUL
Tel : +90 212 423 61 83 - 84 Fax: + 90 212 423 12 33
Magaza:
M. Kemalettin Mh. Abu Hayat Sk. No:15 34130
Beyazıt – Eminönü / İstanbul 

Company : Alışveriş Mağazası | İç Giyim, Parfümeri
End Date : 20.07.2018
URL : https://www.alisverismagazasi.com/
Telephone : +90 212 516 87 46 / +90 212 517 28 58
Email Contact : siparis@alisverismagazasi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.