Aranacak Kelime  
Bayan İç Giyim Erkek İç Giyim Thermal Koleksiyon Çorap Sütyen Aksesuarları Özel Ürünler Bayan Mayo Erkek Mayo
Bayan Pijama Takım Erkek Pijama Takım Çeyizlik

 
  doreanse Uzun don 1950 Özellikleri

Neredeyim ? : Erkek İç Giyim   /   İçlik   /   Doreanse


Resimi büyütmek için tıklayınız.
  
 
doreanse Uzun don 1950
Marka : Doreanse
Ürün Kodu : 1950

MARKA DOREANSE
KOD 1950
MODEL Erkek iç don
BEDEN S, M, L, XL, XXL RENK Beyaz Siyah, Gri
MATERYAL 48 koton 48 modal 4 likralı, suprem kumaştan üretilmiştir. Sağlık sertifikalı boya kullanılmış olup çekmezlik sanforu uygulanmıştır.
 
 
ÖZELLİKLERİ Soğuk kış günlerinde şıklığınızdan ödün vermeden, üşümeyeceksiniz. Pantolonunuzun duruşundan içinizde giysi olduğu belli olmayacak, pantolonunuz yukarı doğru toplanmayacak. Diz yapmayacak. DOREANSE 2955 ile takım olarak giyebilirsiniz. Modal iplik de pamuk gibi bitkisel kökenli olup doğal ve sağlıklıdır. Fakat dokunuşu çok daha yumuşak ve hassastır. Dolayısı ile bu içdonun giyim konforu son derece yüksektir. Likralı oluşu, ipeksi dokunuşu ve vücudunuzu sarması ile kendinizi formda hissedeceksiniz.  Aynı hassasiyette uzun süre kullanabilmeniz için lutfen yıkama talimatına uyunuz.
  

Company : Alışveriş Mağazası | İç Giyim, Parfümeri
End Date : 20.07.2018
URL : https://www.alisverismagazasi.com/
Telephone : +90 212 516 87 46 / +90 212 517 28 58
Email Contact : siparis@alisverismagazasi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.